ADS
###
تئودور روزولت: کسی که هرگز به مدرسه نرفته است، ممکن است از واگن باری سرقت کند، اما اگر او دارای تحصیلات دانشگاهی باشد، ممکن است همه راه آهن را سرقت کند.
بـؤلوم لـر
دوستان
###
لینکستان
نظر سنجی
امكانات جانبی
اگر دهه شصتی باشید حتما پلیس آهنی یا روبوكاپ را به خاطر می‌آورید. حال خبر خوب این است كه فیلم جدید روبوكاپ در سال ۲۰۱۳ اكران خواهد شد. اما حالا تولید كننده این فیلم با پخش یك تریلر كوتاه و راه‌اندازی یك وب‌سایت در تلاش است تا مخاطبین قدیمی خود را جذب كند. در ادامه تریلر روبوكاپ جدید را كه تا به امروز بیش از ۲۵۰ هزار بار در یوتیوب دیده‌شده است را مشاهده خواهید كرد.
فیلمی علمی تخیلی پلیس‌آهنی یا روبوكاپ در سال ۱۹۸۷ ساخته شد. كارگردان آن نیز پائل ورهوفن فیلم‌ساز هلندی‌الاصل بوده است. شاید این اثر یكی از بهترین اثار علمی-تخیلی دهه ۸۰ به شمار رود. داستان در یك فضای مدرن می‌گذرد، ورهوفن موفق شده‌است كه به خوبی جو خشن و سودجویانه آینده نزدیك و ازدست رفتن عواطف انسانی را به تصویر كشد.

پس از موفقیت پلیس‌آهنی یا روبوكاپ، دو فیلم دیگر نیز بدنبال آن تولید شد. حالا و پس از گذشت ۲۵ سال از اكران پلیس‌آهنی، ساخت فیلم جدید با همین نام آغاز شده كه قرار است در سال ۲۰۱۳ به روی پرده‌ سینماها درآید، فیلمی كه احتمالا شامل جلوه‌های ویژه فوق‌العاده خواهد بود.

نسخه باكیفیت تریلر را در یوتیوب مشاهده كنید.

در صورت تمایل می‌توانید اطلاعات جزئی بیشتری را در وب‌سایت OmniCorp بدست آورید.

مـــوضـوع : فیلم و سینما
*** :
به این مطلب رای دهید
نویسنده : فرشاد
تاریخ : 1391/4/25
نظر سنجی
درباره ما
پشتیبانی
صفحات
آرشیو مطالب
ســایغاج
امكانات جانبی